בשעות הערב של 2 בפברואר 1971 נסעו 2 נשים ברכב באיזור קיימיניקי בפינלנד (צפונית לקינולה). לפתע הבחינו הנוסעות באור מוזר בשמיים מאחוריהן שהתקרב במהירות לרכב והמשיך לעקוב באופן מוזר אחרי הרכב.

הרכב המשיך בנסיעה ואז ראו הנוסעות על הכביש לפניהן, יצור בגובה של כ-90 ס"מ לבוש קסדה וחליפה ירוקה חומה. היצור חצה את הכביש באופן שנראה כמו קפיצות קטנות ונעלם בצידה השני של הדרך.

האור שליווה את הרכב נעלם באופן פתאומי והנוסעות מיהרו להסתלק מהמקום לכיוון יעדן.

שלושה ימים לאחר מכן, ב-5 בפברואר עסקו פיטר אולירנטה ו- אסקו סנק בחטיבת עצים באותו איזור. כאשר 2 חוטבי העצים סיימו את עבודתם בשעות אחה"צ המוקדמות הם הבחינו לפתע בעב"ם מתכתי מרחף מעל העצים. העב"ם היה בקוטר של כ-5 מטר ונראה כמו 2 צלחות מעופפות מונחות אחת על השנייה עם 4 "רגליים" בחלק התחתון.

העב"ם התחיל להנמיך לעבר קרקע היער ותוך כדי כך נפתח בתחתיתו מעין חלון עגול או פתח כלשהו ודרכו "ריחף" למטה (לא עם סולם או מדרגות או חבל כלשהו) יצור דמוי אנוש בגובה של כ-90 ס"מ בבגד ירוק עשוי ממקשה אחת. היצור לבש קסדה עם לוחית פנים כמו של אמודאים בסרטים ישנים.

היצור התחיל להתקדם לקראתם בתנועות שהיו מעין קפיצות או דילוגים קטנים (בדומה להליכה של אסטרונאוט על הירח) ולמרות שהקרקע הייתה מכוסה כולה בשלג לא נראה שהיצור מתקשה ללכת בו או משאיר עקבות.

שני חוטבי העצים התחילו אף הם להתקדם לכיוון היצור עם המסור החשמלי פועל בידי אחד מהם. או אז הסתובב היצור והתחיל לחזור במהירות לכיוון העב"ם. פיטר אולרינטה התחיל לרוץ אחריו ואף זינק לעברו ותפס במגפו (או משהו שנראה לפחות כמו מגף) כדי לעצרו. באותה שנייה הרגיש פיטר בידו כאב חד כמו "ברזל חם" והוא עזב את הייצור שנכנס לתוך העב"ם.

פיטר עוד הספיק לראות מספר יצורים דומים בתוך העב"ם לפני שזה נסק לשמיים ונעלם תוך שניות.

משאיר את שני חוטבי העצים  זמן רב עם קשיי דיבור וקושי לנוע.

האירוע משך כמובן את תשומת ליבם של כלי התקשורת וחוקרי עב"ם רבים והדעות לגביו חלוקות היות ועקב השלג שירד לא נותרו עקבות פיזיות לאירוע.

C:\Users\reshef\Desktop\היסטוריה\02\מפגשים עם חייזרים בקינולה, פינלנד 2-2-1971\סקיצה של האירוע.jpg

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *