ב-16/3/1957 עצרו שוטרים "אדם" ליד הפנטגון בוושינגטון D.C. האיש הועבר לפנטגון לפגישה עם נשיא ארה"ב דאז, דווייט אייזנהאואר, סגן הנשיא, ריצ'רד ניקסון ומזכיר ההגנה.

האיש שהזדהה בשמו ואליאנט ת'ור חי בפנטגון מאותו יום ועד 16/3/1960 וסיפורו המדהים מסופר בספרו של ד"ר פרנק סטריינג'ס, "זר בפנטגון" שפורסם בשנת 1967.

בספר מתאר פרנק מפגש שהיה לו עם ואליאנט ת'ור, שהגיע מכוכב נוגה. המפגש אורגן לפרנק ע"י פקידה בכירה בפנטגון שהציעה לו להיפגש עם דמות "חריגה" שרק מעט אנשים יודעים עליה, כולל  אנשים בפנטגון עצמו.

ד"ר פרנק מספר כי בפגישה ידע ואליאנט את שמו של פרנק (עוד בטרם הציג פרנק את עצמו) וכן ידע על פרנק דברים אישיים שאפילו פרנק עצמו לא ידע (ורק לאחר מכן אימת את העובדות עם הוריו, סבו וסבתו).

מראהו של ואליאנט ולבושו היו כשל תושב כדור הארץ, אך היה ללא טבור וללא טביעת אצבעות. ואליאנט סיפר לפרנק כי מסר את אחת מחליפות החלל שלו לבדיקה אך הראה לפרנק חליפה אחרת בארונו. החליפה נראתה כמקשה אחת ולא נראו בה רוכסנים, פתחים, תפרים וחיבורים כלשהם.

החליפה שנמסרה לבדיקה הייתה עשויה מחומר בלתי הריס לחלוטין. קרני לייזר לא חדרו דרכה ואפילו לא חיממו אותה, משקל רב ביותר לא קרע אותה, חומצות כימיות חזקות לא הזיקו לה ואש לא שרפה אותה !!

ואליאנט סיפר לפרנק כי מטרת ביקורו היא לעזור לאנשי כדור הארץ להתחבר ל"כוח האהבה" (במקום שנאה) ושבעת הנוכחית נמצאים כ-77 מאנשי כוכב נוגה בכדור הארץ.

פגישתו האחרונה של ואליאנט עם הנשיא אייזנהאואר לא הניבה כל תוצאות. הנשיא התכוון לחשוף לציבור את תוכנית הפעולה שהציע ואליאנט, אך שר ההגנה, ראש ה-CIA והמפקד העליון של הכוחות המזוינים של צבא ארה"ב התנגדו לרעיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *