תרגום והבאה לפרסום: אביטל בר – מופון ישראל

במסגרת הכתבה "בתוך תוכנית העב"מים של הפנטגון" אשר פורסמה ע"י העיתון popular Mechanics", ב-14 לפברואר 2020, ע"י Tim Mcmillan, בה חושף בעצם הפנטגון את קיומם של עב"מים וכן פרסום סרטוני ה"תיק-תק", מתאר מקמילן ראיון עם "אדם מבפנים", insider, Whistleblower, אשר חושף בפניו את מעורבותן של המחלקות השונות של הפנטגון (DIA), מספר סנטורים ופיזיקאים וחוקרים נוספים בקשרי מחקר עם חברת  Biglow Aerospace Studies (BAASS) אשר הייתה בבעלותה של חברת Biglow Indus..

מחקר זה מומן ע"י הפנטגון ("ניו יורק טיימס", 16 בדצמבר 2017) ונעשה די בשקט דרך שתי חטיבות בחברת Biglow תעשיות, חטיבת advanced Aerospace Threat Identification Program  ( התוכנית לזיהוי איום מן החלל) או בקיצור AATIP, וחטיבת Advanced Aerospace Weapen Systems Application (מערכות נשק מתקדמות בחלל) או בקיצור AAWSAP.

בכתבה מוזכרים שמות של סנטורים כמו הארי ריד, וגרין – מנהל המחקר… שמו של לו אליזונדו, קצין בכיר מן הCIA בעל עבר עשיר בפעילות נגד שדות הקרטלים בקובה ואיש רב מעללים שלימים נעשה איש מפתח בחברת To The Star Academy בראשותו של Tom De Long  הזמר המפורסם של להקת Blink 82.

בימים אלו אנו גם עדים להוצאתם לאור של שלושה סרטונים המתארים "היתקלויות" של מטוסים עם עב"מים וצילומם בראדאר. סרטונים עלו פורסמו ע"י הממשלה במסגרת חשיפת המידע לציבור על קיומם של עב"מים והעובדה שהממשלה מודה שהיא חוקרת אותם מזה זמן, דבר שהוכחש עד כה.

בכתבה "חלק 1" שפורסמה, מתוארת סקירת ה"חשיפה" וחלקיה. אך בכתבה זו, אני רוצה להתייחס לתרגומו של מסמך מחקרי של בדיקות, אשר נמצא בקישור מפנה בגוף הכתבה במסגרת קטנה, שמי שקורא את הכתבה, אינו מייחס חשיבות רבה לקיומו ובוודאי לא כשהוא רואה שמסמך הבדיקות הזה מכיל 53 דפים של דו"ח בשפה מקצועית. על כך אתמקד "בחלק 2":

בתחילת קריאת מסמך זה, עד בערך 15 הדפים הראשונים, לא ראיתי לנכון לחשוב שמדובר כאן בעב"מים או בטכנולוגיות שאינן מכדור הארץ. להיפך, ככל שקראתי את המידע, נראה על פניו שמדובר במערכות נשק מתקדמות הפועלות בטכנולוגיות חדשניות הן מכדור הארץ והן מן החלל, דובר על פציעות כתוצאה מכלי נשק אלו ומחשיפה משהות בקרבתם. והרי ידוע שארה"ב כחלק ממעצמות העולם מתחמשת כמו מעצמות העולם ואין זה סוד וכי קיים מרוץ חימוש תמידי שמאז פרויקט "מלחמת הכוכבים" של רייגן בשנת 84, עבר מזירת היבשה והים אל זירת החלל. ובכן מהו מסמך זה? מדובר ב"דו"ח השפעות רפואיות אקוטיות הבודק פציעות שטחיות, נוירו-פסיכולוגיות על רקמות ביולוגיות", אשר פורסם ע"י חברת Earth-Tech, המכון ללימודים מתקדמים באוסטין העוסק במחקרים העוסקים ברפואה משפטית והנדסה מכנית, היחידה למחקר של טכנולוגיות חירום בשיתוף עם האוניברסיטה, בראשותו של כריסטופר גרין, D.M, PHD, F.A.A.F.S, המחלקה לרדיולוגיה אבחונית ונוירוסאיינס (נוירולוגיה).

המחקר בא לבדוק, מה קורה לבני אדם וחיות כשהם נמצאים בקרבת ובמרחק מסויים (near field) מכלי בעל Exotic Propultion, יכולת הנעה אקזוטית?!.. המונח הזה חוזר כמה וכמה פעמים במחקר (רק בעמוד 4 מופיעה המילהUFO ), מבחינה פיזיולוגית, פסיכולוגית ונוירולוגית, כיצד החשיפה לכלי תעופה כזה משפיעה על גופו, תפקודו ונפשו של האדם העומד בקרבת מקום. לעתים הופיע המונח כלי תעופה אנומלי, כשהכוונה סוף סוף הובנה שמדובר על כלי תעופה שאין הסבר וזהוי לגביו, עב"מ.

נשאלת השאלה, מדוע שיעשה מחקר שלם ברמה מקצועית עליונה על חשיפת בני אדם וחיות לעב"מים, אם הדבר לא היה חוזר על עצמו מספר פעמים בזמנים ומקומות שונים ושישללו הסברים אחרים שיחייבו עריכת מחקר מסוג זה? מסקנות המחקר הראשוניות היו ש:

(הייתה התלבטות כיצד למיין את הפציעות: האם ע"י מיון סוגי הפציעות, מיון הסיבה להן לפי סוגי גלים:לייזר, רדיו, גלי מיקרוויב, או ע"פ ניתוח מקרים וסיפורם – הוחלט על האפשרות האחרונה)

אחד המקרים המפורסמים עליהם מתבסס המחקר ומוזכר בו הרבה הוא מקרה: Cash-Landrum event, בו שלושה אנשים בריאים חוו שהייה בקרבת עב"מ. תוך 72 שעות הם חוו מקרה רפואי של כוויות ואדמומיות ועלתה ההנחה שנחשפו לקרינה אלקטרו מגנטית. הם חוו חום, כאבי ראש, חוסר חישה, בחילה, שלשולים, נשירת שער, דפיקות לב מואצות, שלפוחיות בעור, מה שהפך מאוחר יותר לכאבי ראש כרוניים והפרעות שינה וחלימה. כן הופיעו תסמיני חרדה, רגישות לאור, עיניים יבשות, אדומות ומגרדות. אחד מהם חלה במחלת הקרינה וגידולים ממאירים. הסתבר שהשלושה נחשפו לסוגים רבים של קרינה: UVA, UV, UVC, גלי מיקרווויב, קרינה אלקטרו-מגנטית בלתי מיוננת וגלי רדיו בתדר גבוה.

תופעות אלו הופיעו במקרה נוסף שנקרא "שלושה מהנדסים ואנטנה". מצויין כי החשיפה נעשתה שלא ביודעין. בסיכום של ההנהלה, נכתב כי מקרה זה קרה בשוגג ויתכן כי קרה בשל חשיפה לכלי שנבנה בהנדסה הפוכה!.. של טכנולוגיות חלל עתידיות ומתקדמות או מגורם אחר שיכול להוות איום לאינטרסים של ארה"ב!!

טווח החשיפה: במחקר זה נבדקו בני אדם ששהו ברדיוס של 1 ק"מ  בין מספר שעות למספר ימים, ונפגעו מקרינה שיצאה ממערכת נשק מתקדמת ומחשיפה ליד כלי תעופה מתקדם עם מערכות הנעה מתקדמות כולל כלי נשק של קרן הפולטת גלים וכלים שקיומם מוכחש!!!  המחקר נעשה שלב אחר שלב ע"פ פרוטוקול מסודר וזאת למרות שידוע שהמעצמות פיתחו נשק אינפראסוניק ולייזר וזאת גם כדי לא לגרום להיסטרית המונים וקריסת מבנים חברתיים כולל פגיעה במערכת אמונות. המטרה של AAWSAP היא להבין את הפיזיקה וההנדסה של יישומי מערכת נשק אווירית מתקדמת מעכשיו ועד 2050. החומר הנחקר יכלול גם חומר רפואי מחטיפות..

מקרה שקרה לפלוני המתאר פגיעה מנשק שנעשתה מרחוק: אזרח אמריקאי ניגש למשרדי ה-FBI ומסר מכתב שבו הו מאשים את סוכני השירות החשאי בביצוע עבירות חמורות נגדו ובני שמפחתו במשך תקופה ארוכה מאד והוא מאיים כי אם לא יפסיקו, יעשה משהו בנדון.. במקרה שהוא מתאר ב2001 נורתה לעברו קרן מכלי נשק לכיוון רגליו ונעליו התאדו!  לאחר שנעצר  נסגר התיק בשל חוסר בראיות וכמובן עלתה שאלה לגבי שפיותו, אך בתיאוריו תוארו בדיוק הסימפטומים המתוארים במחקר ולכן הדברים המשיכו להיחקר בשקט. המידע הפך לסודי ורק בעזרת פרצה בחוק הצליחו לשחרר חלק מן המידע והבינו שיש דברים בגו. אחד האנשים הבכירים ביותר של המודיעין בתחום מדע וטכנולוגיה שהיה אחראי על תכנית מחקר בשם Inscom”", ציין כי המידע שוחרר בצורה תמוהה שכן הרבה חוקרים לגיטימיים ניסו לשחרר את המידע הזה ולא הצליחו.. אחת מתוכניות המחקר שחקר אדם זה הייתה מחקר בתחום הנוירוסאיינס (התחום העצבי) מחקר של הצבא, כך שהדברים לא היו זרים לגורמים השונים.

מסקנות מחקרים אלו היו כי מכשירים הפולטים 100 קילווט ל-1 ננו-שנייה יוצרים אפקט פעימה אלקטרומגנטית ויכולים לגרום ל:

השפעות שדה בנוגע לשמיעה ותקשורת:

מסמך Iscom  חקר במעבדה למכשירים מוטסים בשנת 56 ומצא כי ישנו מיעוט של אנשים היכולים לשמוע תדרי RF (רדיו) באזורים הפנימיים של האוזן. מחקר זה פורסם רק ב-1961. הנושא נחקר יותר לעומק ונחשב ברמתו  כרמת ל"ניסוי פילדלפיה". שמיעת גלי רדיו עם ובלי מעורבות של האוזן הפנימית והטענה המיידית לאנשים שחוו שמיעה כזו היא שהם סכיזופרנים פרנואידים. אך כשישנו צירוף מקרים של עב"מים, חימום העור וכוויות ושמיעת קולות זה כבר משהו אחר. כשאדם נמצא במרחק 100 מטר מאנטנת רדיו (RF) מנגנון ההולכה עובר את העור והעצמות וכן השרירים והאדם שומע באוזן הפנימית תדרים ופולסים. מיגון פשוט כולל כובעי נייר כסף (כמו פעם) יחליש את הצלילים ואף יחסום אותם.

לסיכום, יוצא מכך שהצבא ותעשיית החלל הן בעלות רכוש סודי וספרות שאינה סודית כמו גם עדות מוכחת לכך שיש להן טכנולוגיות חלליות הקשורות בגלי רדיו, מיקרווויב, אינפראסוניק כולל תצהיר על תאונות אנרגיה העולות בקנה אחד עם כלי רכב אנומליים מה שאומר שאי אפשר להפריך את הטענות על פציעות המדווחות לעתים קרובות במקרים כאלו. זה מעבר לידע הציבור.

לגבי מקרים שכנראה קרו בחוות סקינווקר ביוטה:  אנשים חוו מצבים שונים כשדיווחו על הופעת עב"מים בשטח החווה. חקרו מה קרה ביחסי פיזיקה וביו פיזיקה המעלים את ההשערה שאלו הם השפעות של רכב חלל העובר תהליך מניפולציה בזמן-חלל ומתחמם יותר ויותר גם בתדרים לצורך המראה והנעה!!! כשאדם נחשף למצב (blue-shifted) המראה זה יכול לגרום לו להשפעות של מגוון קרניים אלקטרו-מגנטיות.

נבדקה השפעה כזו על ה-DNA  וחלוקת התא: ההבדל בין אורכי הגל השונים הוא ההבדל המשפיע על טלפונים סלולריים, תנורי מיקרוגל וטלוויזיה לעומת אורכי גל בלווינים, מכ"ם, ומערכות תקשורת. בדרך כלל ההשעפות על הדם הן חימום וזה תלוי בשטח הקרינה, בעוצמת הדחיסות של האנרגיה הדוחפת את התדרים בכיוון התפשטות הגל. גילו כי שדה חשמלי משפיע על פגימות של התחלקות התאים. מה שהתגלה הוא כי בשדות גבוהים של קרינה הייתה פגימות אך בשדות נמוכים התרחש ריפוי מה שסיפק פיתוח לתעשיות הרפואה. רקמות המכילות מים יספגו יותר אנרגיה מתדרי הרדיו ולכן זה יעבור את השומן והעצם ויאגר בשריר ובמח. נספג בגוף דרך בגדים יבשים כמה מ"מ. זה מה שהיווה את הבסיס ליצירת מכשירי ריפוי באורכי גל שונים.

בזמן המלחמה הקרה נעשו ניסויים במעבדות של חיל האוויר ובדקו מערכות נשק וחלל ב-RF  וגילו שהגל חדר לגוף 0.5 מ"מ בין 30-300MHZ. מעבר לכך לא הייתה השפעה קלינית.

היה דיווח על כ-100 מקרים של חשיפה מקרית במערכות תקשורת וחלל שאספו מידע על אנשים שנחשפו ל- RF  בפסים מעורבים (אורכי גל שונים) וזה גרם לפציעות. אותם מקרים מתארים בני אדם שנחשפו לאנומליות ומפגשים עוינים ובאותה תקופה דווח על עב"מים בזמן פעילות AAWSAP. דווח כי בכל מקרה שהייתה חשיפה מעל לכמה דקות הופיעו תסמינים אקוטיים דומים: חום עד 72 שעות, כאבי ראש שיכלו להימשך 3 שבועות, סחרחורות ובחילות עד 72 שעות, פרפורי לב 48 שעות, קשיים מוטוריים של שרירים, מצבי רוח, חרדה ככל שהחשיפה ארוכה, סימנים שחורים מסביב לעיניים, דלקת במערכת העיכול, קווים על הציפורניים, אנזימיים בסרום, הפרעות שינה מתמשכות, השפעות נפשיות ופסיכיאטריות גם דווחו בעקבות זאת.                     אותם תופעות הופיעו במקרה קאש ולנדרום וכן לשלושת המהנדסים ששהו בקרבת אנטנה וכן במקומות עבודה בהם יש מתח חשמלי. 

לסיכום מסמך זה: מטרת המסמך הייתה לדון בכך שקיים מידע על הנדסה מהופכת בנוגע למערכות הנעה מתקדמות של כלי תעופה אנומליים (עב"מים) ללא תלות במקורם כולל מרכיב ביולוגי. מסקנות המחקר הנוכחי:

קטלוג שוסלר: קטלוג למיון השפעות פיזיולוגיות על אנשים שחוו מפגשים עם עב"מים כתוצאה מקרינת תדרים. שוסלר היה מנהל מופון בעבר וחקר מקרים משנת 1873 עד 1994 כולל 356 מקרים קרובים של חשיפה לעב"מים. התופעות שדווחו היו: שיתוק, זעזועים חשמליים, חום, כוויות, שינויים בתפישת ריח וכו. מדובר על: 49 מקרים בין השנים 1971-1959.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *