עדותו של קליפורד סטון

קליפורד סטון שירת כסמל ראשון בצבא ארה"ב במשך כ-22.5 שנה. במסיבת עיתונאים שנערכה ב-9 במאי 2001 ובראיונות הרבים שקיים לאחר מכן, העיד קליפורד כי היה מעורב במעל עשרה מקרים של התרסקויות עב"מים כאשר בחלקן נמצאו גופות חייזרים ובחלקן חולצו חייזרים בחיים.

לדבריו- "כאשר אנחנו טיפלנו בהתרסקויות, השלטונות הודיעו לתושבי ארה"ב שאין דבר כזה כמו עב"מים".

"אני יודע שאנחנו לא לבד ביקום. אי קיום ראיות אינו ראיה לאי קיום ".

"אם הקונגרס יקרא לי להעיד בפרטי פרטים על הדברים שאני יודע, אעשה זאת מיד. לממשלות אסור לשקר לאנשים".

לדברי קליפורד בחלק מתקופת שירותו הצבאי הוא שימש כמתווך (או "מתמשק") מול חייזרים שהוחזקו כלואים ע"י הצבא האמריקאי, בד"כ כאלו שניצלו מהתרסקות עב"ם.

לדברי קליפורד הוא השתמש בקטלוג המכיל 57 גזעים שונים של חייזרים שביקרו בכדור הארץ. בד"כ התיקשור איתם הוא טלפתי, למרות שאחדים מהם מסוגלים לדבר בשפת אדם. יש ביניהם גם כאלו שדומים לנו באופן שהם יכולים להסתובב ברחוב מבלי שיבחינו בהם.

חלק מהם עשויים על אותו בסיס כמו בני אדם וחלקם רק אנרגיה טהורה. בד"כ  יש להם גוף רזה, רגליים רזות וידיים רזות עם בין 3 ל-5 אצבעות.

באחד המקרים נתפס חייזר "אפור" והוחזק בבסיס צבאי בווירג'יניה. קליפורד התבקש להיפגש ולתקשר איתו. החייזר שהיה בגובה של 100-120 ס"מ ולבוש במעין חליפת חלל, העביר לו מסר טלפתי שהוא מפחד שיבואו לחלץ אותו והחילוץ יגרום למוות של אנשים. קליפורד הוציא את החייזר מהחדר והבריח אותו אל מחוץ לגדר הבסיס. החייזר התקדם מהגדר מספר מטרים ואז הופיעה אחת מהחלליות של בני מינו, האירה אותו בקרן אור והוא נעלם.

(אגב-לדעתו של קליפורד אנשי הצבא בבסיס, רצו שהחייזר יברח, כי אם לא היו מעוניינים בכך היו מתגברים את השמירה ולא מהססים לירות בו או בחייזר).

אין ספק שעדותו של קליפורד סטון היא אחת העדויות היותר משמעותיות בכול הקשור לקיום חיים מחוץ לכדור הארץ !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *