ב-20 בינואר 1996 נראו מספר עב"מים מעל מרכז ברזיל שאף צולמו במצלמות וידאו. האירוע קיבל תפנית כשדווח שאחד מהעב"מים התרסק ליד העיר וארג'ינייה ושצבא ברזיל תפס מספר חוצנים חלקם בחיים.

עפ"י הדיווחים כבאית תפסה יצור מוזר ומסרה אותו למשאיות צבאיות שהגיעו אף הן לעיר. הכבאים סיפרו כי היצור היה מכוער ביותר, עם שלוש אצבעות, ציפורניים ארוכות ונדף ממנו ריח חזק של אמוניה.

צוות אחר מצא יצור נוסף והביא אותו לבי"ח המקומי. התגובות של הצוות הרפואי היו מעורבות- חלקם חשב שמדובר בחייזר, חלקם חשב שמדובר בניסוי גנטי וחלקם שמדובר "בבנו של השטן".

אחד החיילים שהיה בבית חולים שתפקידו היה לשמור על הצוות הרפואי, סיפר לאחר מכן כי נדף מהיצור ריח נורא, גובהו היה כמטר, עורו היה חום שמנוני, עיניו אדומות וידיו כמו טפרים של חיה.

כמה שעות לאחר מכן נצפה יצור נוסף בקצה העיר ע"י 3 צעירות. לדבריהן היצור היה בצבע חום, עיניו היו גדולות ואדומות, והיו לו 3 בליטות כמו קרניים קטנות בקדמת הראש. אחת הצעירות אף סיפרה כי היצור נראה סובל מכאב כלשהו.

כמה שבועות לאחר האירוע נראה יצור נוסף בגן החיות המקומי. אחד העובדות תיארה את היצור כמכוער מאוד, עם עיניים גדולות ואדומות, צבעו היה חום כהה והיה לו אף קטן ופה שנראה כמו חתך קטן.

העובדת סיפרה שלמרות שהיה חושך היא יכלה לאות אותו מכיוון שמעיני היצור יצא מעין אור.

מעניין לציין כי מספר ימים לפני המקרה בגן החיות מתו 3 חיות מהרעלה לא ברורה.

מספר שבועות לאחר האירוע, אחד החיילים שהיה באתר ההתרסקות מת מהרעלה בלתי מוסברת. בניתוח שלאחר המוות גילו הרופאים כי גופו הכיל 8% של רעל בלתי ידוע.

גם אחד הכבאים שהיה באירוע מת כעבור זמן קצר מהרעלה גם היא לא ברורה.

עפ"י "הסברי" הצבא שניתנו לאחר האירוע, הצעירות ראו חסר בית, המשאיות הצבאיות היו חלק מהפעילות השוטפת של הצבא והחייזרים שנראו כביכול בבית החולים נבעו מכך שהאנשים ראו זוג גמדים שציפו לתינוק.

בכול מקרה למקרה הייתה השפעה ניכרת על העיר. בובות חייזרים החלו להימכר במקום ומיכל מים ענק בצורת צלחת מעופפת הוקם במרכז העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *