האירוע של בטי אנדריאסון מתחיל בערב ה-25 בינואר 1967, בביתה שבמסצ'וסטס ארה"ב. בטי הייתה בבית עם ילדיה והוריה שבאו לבקר כשלפתע החלו האורות בבית להבהב וקרן אור אדומה האירה לתוך הבית דרך חלון המטבח.

כל השתלשלות האירועים לאחר מכן עלתה רק לאחר 10 שנים כאשר בשנת 1977 עברה בטי טיפולי היפנוזה.

אביה של בטי הסתכל החוצה דרך החלון כדי לראות את מקור הקרן אור ואז ראה לתדהמתו 5 יצורים קטנים מתקדמים לבית בתנועות דילוג ופשוט "עוברים" דרך דלת העץ הסגורה לתוך הבית. כול המשפחה נכנסה מיד למצב של שיתוק כלשהו או טרנס.

אחד היצורים שבטי ואביה חשבו שהוא המנהיג היה בגובה של כ-150 ס"מ, בעוד ששאר היצורים היו נמוכים יותר בכ-30 ס"מ. ליצורים היו עיניים רחבות, אוזניים ואף קטנים וראש דמוי אגס. במקום פה היה להם "חריץ" והם תיקשרו אך ורק בצורה טלפתית.

חמשת היצורים לבשו סרבל כחול עם חגורה רחבה, על שרווליהם היה לוגו של ציפור וידיהם היו עם 3 אצבעות בלבד.

בטי נלקחה ע"י היצורים לספינת החלל שלהם שחנתה סמוך לבית והייתה בצורה של צלחת מעופפת בקוטר של כ-6 מטר.

הצלחת המעופפת המריאה והצטרפה לספינת האם, שם עברה בטי בדיקות גופניות עם ציוד מוזר וכן חוותה חוויה דתית עמוקה. להערכתה של בטי היא נעדרה כ-4 שעות עד שהוחזרה לביתה ע"י 2 מהיצורים.

כשנכנסה לבית ראתה כי בני משפחתה היו עדיין במצב של טרנס  ובפיקוח של אחד היצורים שנשאר איתם. מיד לאחר מכן עזבו היצורים וכל המשפחה "שוחררה" מהמצב הטרנס.

קבוצה של חוקרים שכללה מומחים בתחומים שונים פרסמה דו"ח מפורט של כ-500 עמודים על האירוע וקבעה שבטי שפויה ואמינה וכן שהיא מאמינה באמיתות הדברים שסיפרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *